• Неодамнешно
Raguso Возење Појас, Добра Маст Отпор Пренос Појас Отпорност на Топлина се Вози Појас Добра Свиткување Отпор за Електричен Скутер на Електричен Велосипед

Raguso Возење Појас, Добра Маст Отпор Пренос Појас Отпорност на Топлина се Вози Појас Добра Свиткување Отпор

Buyers rating:
DEN 1771.20

Количина на стоки

Супериорен отпорност на абење, ниско ниво на триење, значително подобрување на работниот век на ремени и pulleys.Има добри маснотии отпорност, отпорност на топлина и стареењето на отпор.Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Висока кршење сила, добра свиткување отпор и ниска издолжување.Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Функција : 1. Има добри маснотии отпорност, отпорност на топлина и стареењето на отпор.2. Висока кршење сила, добра свиткување отпор и ниска издолжување.3. Супериорен отпорност на абење, ниско ниво на триење, значително подобрување на работниот век на ремени и pulleys.4. Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.5. Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Пренос Belt Material : rubber Color : Како слика shown Girth : Прибл. 560mm/22in Space ширина : Прибл. 5mm/0.2 in Width : Прибл. 15mm/0.6 in Weight : Прибл. 41g Пакет Листа : 1 x Transmission Појас.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% brand new
Item type:
 Transmission Belt
Material:
rubber
Color:
As picture shown
Girth:
Approx. 560mm/22in
Space width:
Approx. 5mm/0.2in
Width:
Approx. 15mm/0.6in
Weight:
Approx. 41g 
Package List:
1 xTransmission Belt :

Купувачи како што сакаат