• Неодамнешно
YUUAND Мобилни Видео Игра HD Засилувач на Мобилни Екранот Антена на Мобилен Телефон Заградата Мрзливи Заградата Засилувач

YUUAND Мобилни Видео Игра HD Засилувач на Мобилни Екранот Антена на Мобилен Телефон Заградата Мрзливи Заградата

Buyers rating:
DEN 232.56

Количина на стоки

Тоа се прави на квалитетот акрилик материјал, кој има одлична светлина, и неговата површина има специјална облога, која во голема мера може да се намали штетата на сина светлина на мобилен телефон екранот за да се очите.Овој производ тешко може да се чувствуваат замор на очите кога гледа во текот на ноќта за да се спречи око астигматизам.Преку точна пресметка на фокусна должина, што е дизајниран да биде 2-3 пати зголемување.Кожа случај и паричникот засилувач, научни зум да може ефективно да се ублажат визуелна замор.Горниот и долниот interlayer заштита не е лесно да се процени.Заштита на леќите е да ги заштитат очите.HD визуелна заштита од зрачење може лесно да се реши проблемот на зрачење и визуелни вирус.Визуелниот засилување на функцијата лесно може да имаат голем екран на мобилен телефон и да се разбере потребите на голем екран.Карактеристики : Природни дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Сезона : Сите Пол : Ниту еден Повод : Home Апликација Материјал : ПВЦ,ABS,Пластични Шаблон Тип : Цврсти Дебелина : Стандарден Пакет се вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.41 инчен).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80