• Неодамнешно
QIANSDZSW Реле 1set MY4NJ Серпентина AC12V AC24V DC12V DC24V AC110V AC220V HH54P 5A 220V Минијатурни Електромагнетни Општа Намена Реле со База (Големина : DC24V)

QIANSDZSW Реле 1set MY4NJ Серпентина AC12V AC24V DC12V DC24V AC110V AC220V HH54P 5A 220V Минијатурни Електромагнетни

Buyers rating:
DEN 1084.80

Количина на стоки

Анти-мешање способност, стабилни перформанси.Широко се користи за сите индустриски сектор, smart home контрола.Мали димензии и мала потрошувачка на енергија/Висока контакт напон/ Висока чувствителност.Лесно да се инсталира, Водоотпорен дизајн, Ефективна топлина дисипација, без вишок на топлина прашање.Реле за Контрола на Опсег : Релеи може да се контролира од повеќе различни позиции.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат