• Неодамнешно
Miabe Моќ & Собраниски Материјали За АВТОМОБИЛСКАТА ЖИЦА - 16 МЕРАЧ GA ВИСОКА ТЕМП TXL ЖИЦА ДЕСЕТ 10 БОИ - 10' ЕА U. S. А за Автомобил Стерео Аудио Засилувач, Автомобилската И Ин?

Miabe Моќ & Собраниски Материјали За АВТОМОБИЛСКАТА ЖИЦА - 16 МЕРАЧ GA ВИСОКА ТЕМП TXL ЖИЦА ДЕСЕТ 10 БОИ - 10'

Buyers rating:
DEN 1290.24

Количина на стоки

АВТОМОБИЛСКАТА ЖИЦА - 16 МЕРАЧ GA ВИСОКА ТЕМП TXL ЖИЦА ДЕСЕТ 10 БОИ - 10' ЕА U. С. A - Со MIABE.НАСОКИ : : ГОЛ БАКАР НАСОКИ Земја/Регион на Производство : сад Жица Должина : 10 FT НА СЕКОЈА БОЈА Мерач : 16 AWG.Ние знаеме јасно важноста на квалитетот на вас и на нас како добро.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме среќни да одговориме за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80