• Неодамнешно
Healifty 3 Еез Неделно Пилула Организатор Преносни 7 Ден Таблета Кутија Голем Капацитет 7 Прегради Дневно Витамин Случај Кутија за Медицина Додатоци Рибино Масло Розов?

Healifty 3 Еез Неделно Пилула Организатор Преносни 7 Ден Таблета Кутија Голем Капацитет 7 Прегради Дневно Витамин

Buyers rating:
DEN 1936.80

Количина на стоки

Патувањето ( 7 Ден ) Пилула, Медицина, Витамин Организатор Кутија Место на различни лекарства одделно да ги задржат своите својства и исцелителна сила.Лекови Потсетник Пилула Фармацевт Кутија Едноставна и прилично дизајн, елегантни детали и парична казна изработка, лесен за употреба.Преносни Патување Контејнер толку светло, и мали, што може да се носат насекаде, совршен за патување.Медицина Организатор Одделни прегради пилула складирање кутија, и преносни за секојдневна употреба.Преносни Патување Сад Со мулти - grid дизајн, има голем капацитет за складирање на вашите различни апчиња.Опис Нашите пилула фармацевт организатор е означен со работен ден употреба булбус Фонт, одлично за оние кои се погодени визија загуба, за да ви помогне да ги планирате вашите лекови прецизно.Со ова, you don' t мора да се грижите за вашите родители преземање на погрешен лек.Карактеристики - Боја : Розова - Материјал : ПП - Големина : Околу 13. 50 X3. 10 X2. 30cm; 5. 31 X1. 22 X0. 90inch Пакет Вклучувајќи 3 x мулти - grid медицина чување на кутии.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80