• Неодамнешно
SHAXX Лиу-СЕ MR128ZZ ABEC-1 Лого (500PCS) 8X12X3.5mm Минијатурни Топката Лежишта MR128ZZ СЕ-Лиу

SHAXX Лиу-СЕ MR128ZZ ABEC-1 Лого (500PCS) 8X12X3.5mm Минијатурни Топката Лежишта MR128ZZ СЕ-Лиу

Buyers rating:
DEN 626.40

Количина на стоки

Модел : MR128 ZZ.Внатрешна (d) : 8 mm; Надворешниот (D) : 12 мм; Ширина (Б) : 3,5 мм.Одделение : ABEC-1; Печат : Штит.Материјал : 52100 Хром Челик.Количина : 1 Lot = 500 Компјутери.Минијатурни Имајќи Видови тие може да се одржи некои axial се вчита во која било насока, како и радијална товари, и двете raceway крст-делови се едноставни кружни arcs која може да биде многу прецизно да се заврши така лежишта имаат ниско триење и многу малку бучава или вибрации.Неколку различни кафез дизајни се достапни со различни карактеристики и изборот зависи од индивидуалните апликација.Број на модел : MR128 ZZSurface Грубост : Ra 0.05 Премази : Хром Челик/GCr15 Material : Хром Челик/GCr15 Structure : Топката имајќи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат