• Неодамнешно
EuisdanAA 3pcs Црна Пластика Поделба Одбор Филтрација Мрежа Плоча Аквариум Додатоци(3 uds, placa де separación де plástico гора, placa де rejilla де filtración, accesorios де acuario

EuisdanAA 3pcs Црна Пластика Поделба Одбор Филтрација Мрежа Плоча Аквариум Додатоци(3 uds, placa де separación

Buyers rating:
DEN 283.44

Количина на стоки

Боја : Црна; Пакет Содржина : 3 x Аквариум Изолација Одбор.Големина : 14.5 14.5 x x 3.2 cm / 5.7" x 5.7" x 1.3" (L*W*H).Материјал : Пластика; Нето Тежина : 125g.Се користи како плоча на дното филтрирање, поволни водениот циклус.(Utilizado комо placa став filtrado де fondo, ciclo де agua поволни.Како риба резервоарот база или мал додаток за риба резервоарот уредување.(Комо база став peceras о комо pequeño accesorio para el paisajismo де peceras.Euisdan AA 3pcs Црна Пластика Поделба Одбор Филтрација Мрежа Плоча Аквариум Accessories Used како плоча на дното филтрирање, поволни водениот циклус.На посебно водни риба за добра заштита и нега.Добро за филтрација систем во вашиот аквариум.Како риба резервоарот база или мал додаток за риба резервоарот уредување.Лесно да се и да работат.Добра стабилност, да престојува во риби резервоарот.Погодна за двете слатководни и солена вода аквариум.Опис на Spanish3 uds, placa де separación де plástico гора, placa де rejilla де filtración, accesorios де acuario De боја гора; Contenido del paquete : 3 x tablero де aislamiento де acuario Tamaño : 14,5 х 14,5 x 3,2 cm / 5,7" x 5,7" х 1,3" (L * W * H)Материјал : Plástico; Peso neto : 125g Utilizado комо placa став filtrado де fondo, ciclo де agua поволни.Комо база став peceras о комо pequeño accesorio para el paisajismo де peceras.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство

【Со опашката порта】Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на прис

DEN 254.16