• Неодамнешно
Unknown1 Сет од 4 Камин Алатки 30 Инчен Високи Црни и Полиран Месинг Мулти Боја Брусен Метал

Unknown1 Сет од 4 Камин Алатки 30 Инчен Високи Црни и Полиран Месинг Мулти Боја Брусен Метал

Buyers rating:
DEN 5015.76

Количина на стоки

Сет Од 4 Камин Алатки 30 Инчен Високи Црни И Полиран Месинг Мулти Боја Брусен Метал.Материјал : Метал.Тип : Камин Акценти.Заврши : Бранеа.Собрание : Составуваат.Додатоци : Камин Tools.Боја : Мулти.Комерцијална : Yes.Се препорачува соба големина : Медиум : 151-400 квадратни.ft.Производ Големина : 8.0 Во.L X 8.0 Во.W X 30.0 Во.H. âœ"ï *** ве Молиме да не известите директно од било каква загриженост со авторски права, трговски марки, или патенти.Земаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстрани сите огласи едноставно со се да ни се јавите преку нашата продавница.Дијамант Дома не производството на овој производ и само извори од угледни и 100% потврдени добавувачи кои имаат важечки фактури.** Материјал : Metal Finish : Brushed Color : Multi Commercial : Yes Recommended соба големина : Медиум : 151-400 квадратни.ft.Производ Големина : 8.0 Во.L X 8.0 Во.W X 30.0 Во.HType : Камин Accents Accessories : Камин Tools Assembly : Составуваат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат