• Неодамнешно
Пилула Машина за Мали Таблети, 2-во-1 Таблета Кутија, Пилула Секачи за Мали или Големи Апчиња Применливи за Чување на Витамин Таблети (Зелен)

Пилула Машина за Мали Таблети, 2-во-1 Таблета Кутија, Пилула Секачи за Мали или Големи Апчиња Применливи за

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

[Две-страна Достапни] Оваа пилула машина две страни се функционални.Позитивната страна може да се намали на апчиња во halve и мелење на апчиња во прав.Негативна страна на пилула машина може да се сместат на апчиња и нејзините назад има четири клетки, кои може да содржат 16 голема апчиња и 32 мали таблети.Двете страни се и функционални, што ја прави оваа пилула машина многу погодно. [Остар Нож] пилулата машина дизајнирана со остар нерѓосувачки челик сечилото, кои лесно може да се намали било таблети.Во меѓувреме, ние дизајниран стража железнички околу ножот за да подобро се заштити вашата безбедност. [Високи Апчиња Сечење] Нашата V форма област е направен од силикон материјал кој може ефикасно да се спречи не се лизга.Дополнително, тоа може да мелење на апчиња во прав, па како да се направи да се земе медицина на пригоден начин.Ние исто така опремен hairbrush и ќе може да се исчисти пилула машина по употреба. [Супериорен Материјал] Оваа 2-во-1 таблета машина не може само да се намали на апчиња, но продавница апчиња.Во меѓувреме има супериорен PP материјал и нивно сечење и позицијата е направен од силикон материјал. [Пакетот Вклучува] Неговата големина е мал и исклучителна, 3.3 во долга 1.2 во висока и 2.5 во ширина.Така може да се стави тоа во вашата торба и не треба да се грижите за простор.Затоа, тоа е погодно да се носат со.Оваа пилула кутија е добар придружник она што се за дома или патување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство

【Со опашката порта】Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на прис

DEN 254.16