• Неодамнешно
Лиу-СЕ MR128ZZ MR128Z Топката Имајќи 10Pcs ABEC-5 Минијатурни Метрички Хром Челик Лежишта L-1280ZZ W678ZZA MR128 Z ZZ 8x12x3.5 mm СЕ-Лиу

Лиу-СЕ MR128ZZ MR128Z Топката Имајќи 10Pcs ABEC-5 Минијатурни Метрички Хром Челик Лежишта L-1280ZZ W678ZZA MR128

Buyers rating:
DEN 640.32

Количина на стоки

Број На Модел : MR128zz.Вртежен момент Капацитет : 8*12*3.5 мм.Површина Грубост : Ra 0.05. Структура : Длабоко Ритам; Материјали : ЧЕЛИК.Премази : 52100 Хром Челик.Минијатурни Имајќи Видови тие може да се одржи некои axial се вчита во која било насока, како и радијална товари, и двете raceway крст-делови се едноставни кружни arcs која може да биде многу прецизно да се заврши така лежишта имаат ниско триење и многу малку бучава или вибрации.Неколку различни кафез дизајни се достапни со различни карактеристики и изборот зависи од индивидуалните апликација.Имајќи Тип : Ball For Оптоварување на Ветер : Radial Construction : Еден Row Seal Тип : Shielded Part Број : MR128zz For Бунари со Дијаметар : 8mm Bore Кол (d) : 8 mm Bore Кол Толеранција : -0.008 мм да 0 For Домување ID : 12mm Outer Кол (D) : 12mm Outer Кол Толеранција : -0.008 мм да 0 Width (Б) : 3.5 mm Width Толеранција : -0.12 мм да 0 Ring Материјал : 52100 Хром steel Ball Материјал : 52100 Хром steel Cage Материјал : 300 Серија не 'Рѓосувачки Steel Shield Материјал : 300 Серија не' Рѓосувачки Steel Dynamic на Оптоварување (Cr) (Newtons) : 545 Static на Оптоварување (Кор) (Newtons) : 274 Max Брзина (Масти) (X1000 ВРТЕЖИ во минута) : 23 Max Брзина (Нафта) (X1000 ВРТЕЖИ во минута) : 28 Lubrication : Grease Shaft Планината Тип : Притиснете Fit Temperature Опсег : -20 до 120 ABEC Оценка : ABEC-5 Radial Царинење Трговија Бр. : C0 Radial Царинење : 0.002 mm до 0.013 mm Ball Количина : 12 Ball Кол : 1.2000 mm Weight (грами) : 0.97 Количина : 1 Lot = 10 КОМПЈУТЕРИ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство

【Со опашката порта】Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на прис

DEN 254.16
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80