• Неодамнешно
ericotry 3pcs Метал Панк Bendable Заеднички Зглоб Целосна Прст Прстен Готик Рок Шарки Прст Прстени за ноќта на Вештерките Cosplay Костим Декоративни Додатоци

ericotry 3pcs Метал Панк Bendable Заеднички Зглоб Целосна Прст Прстен Готик Рок Шарки Прст Прстени за ноќта

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Боја : како на сликата прикажани; Големина : околу 9,5 см/3.74 инчен; Пакетот вклучува : 3 еез по ред.Изработени од легури, издржливи, со користење на electroplating процес, не е лесно да избледи и ' рѓа.Постојат два циклуси во рингот, од кои и двете се отворени, која може да се минимизира влијанието на прст големина разлика.погоден за жените и мажите.Исклучителна изработка и дизајн ќе ги направи да изгледаат повеќе индивидуални и панк.Нашите панк целосна зглоб прстен е погодна за ноќта на Вештерките, костимот партии, посебен празник партии и многу други прилики.Спецификации : Пакет, вклучувајќи : 3 еез по order Material : алуминиум alloy Size : околу 9,5 см/3.74 инчен во length Color : 3 бои,еден за секоја боја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80