• Неодамнешно
WinCraft Мајами Делфини Фан Човек Пештерата Банер Знаме

WinCraft Мајами Делфини Фан Човек Пештерата Банер Знаме

Buyers rating:
DEN 828.00

Количина на стоки

3x5 Метри во Големина со две Метални Grommets за прикачување на вашата Јарболот, задната врата Пол, или Ѕидови.Изработени од 100% Полиестер со Четворни Stitched Flyends за Издржливост, 150d Дебелина, Увезени.Тимот логоа се видиме двете страни (Спротивната Страна е Обратна Слика).Идеален за вашиот задната врата Декорација, Човек Пештера, Барака, Гаража, Игра Соба, Подрум, и сите Фан Пештери.Лига Официјално Лиценцирани и Тим Одобрени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство

【Со опашката порта】Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на прис

DEN 254.16