• Неодамнешно
EuisdanAA 10мм Монтажа Дупка Црвено Еден Притисни Копче за Префрлање SPST НЕ 20pcs(Interruptor де botón pulsador momentáneo rojo един orificio де montaje де 10 mm SPST НЕ 20 piezas

EuisdanAA 10мм Монтажа Дупка Црвено Еден Притисни Копче за Префрлање SPST НЕ 20pcs(Interruptor де botón pulsador

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Номинална напон : 125 V/2 A; Операција Тип : Еден ; Контакт Тип : НЕМА;.Пакет Содржина : 20 x Притисни копче за Префрлање;.Светлината Напон : нема светлина вклучуваат.Монтажа Дупка Кол : 10мм / 0.3"; Црвеното Копче, со Дијаметар : 7.8 mm/0.3"(Diámetro del orificio де montaje : 10 mm / 0,3"; Diámetro del botón rojo : 7.8 mm / 0.3".Користи широко за контрола на електромагнетни стартер, контактор, реле и други автоматска контрола на електрични кола.(Se utiliza ampliamente став controlar ел arrancador electromagnético, ел контактор, ел relé y otros circuitos eléctricos де контрола automático.Euisdan AA 10мм Монтажа Дупка Црвено Еден Притисни Копче за Префрлање SPST НЕ 20pcs Product Име : Push Копчето Switch Oeperation Тип : Еден Светлина Напон : нема светлина include Contact Тип : NOMaterial : Пластични Tipo де operación : momentáneo; Tipo де contacto : НЕ, Contenido del paquete : 20 x interruptor де botón;Voltaje де и луз : гревот и луз incluida Diámetro del orificio де montaje : 10 mm / 0,3"; Diámetro del botón rojo : 7.8 mm / 0.3"Se utiliza ampliamente став controlar ел arrancador electromagnético, ел контактор, ел relé y otros circuitos eléctricos де контрола automático.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80