• Неодамнешно
GEJUE Вода Забен Конец Орален Flosser Cordless Стоматолошки Орален Irrigator Преносни и Батерија Прилагодливи Режими на Резервоарот за Вода

GEJUE Вода Забен Конец Орален Flosser Cordless Стоматолошки Орален Irrigator Преносни и Батерија Прилагодливи

Buyers rating:
DEN 1864.80

Количина на стоки

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнат и одговор во рок од 24 часа.Cordless и лесен дизајн,одговара за патување или домашна употреба.Уживајте поздрав непцата и посветли заби за само 1 минута на ден.Резервоарот е врвот во рек машина за миење садови безбедно за лесно чистење.Лесно контрола на проток на вода со погодно за вклучување/исклучување се справи со switch.Безжични и преносни, забите.Овој пренослив вода ги собереш забите, чистење со складирање торба е идеален за патување и секој отворено активност, како и за домашна употреба.Карактеристики - Боја : Сребро.- Материјал : ABS.- Големина : Околу 18. 00 X12. 50 X5. 40cm/ 7. 07 X4. 91 X2. 12inch.- Номинална Напон : DC5 V.- Номинална Моќност : 3 W.- Работат На Струјата : 0. 6 A.Пакет Including1 x host1 x cable Note : 1.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.2.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Ве молиме не ми пречи, ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80
C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство

【Со опашката порта】Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на прис

DEN 254.16