• Неодамнешно
36 Инчи Ну Locs Капчиња Плетенки Коса 21 Насоки/Пакет Premium Влакна Синтетички Влакна Божица Faux Locs Кадрава Брановидна Коса Екстензии НУ Locs Капчиња Коса (2 Пакети, #27)

36 Инчи Ну Locs Капчиња Плетенки Коса 21 Насоки/Пакет Premium Влакна Синтетички Влакна Божица Faux Locs Кадрава

Buyers rating:
DEN 528.00

Количина на стоки

Материјал : 100% Ниска Температура Влакна Синтетички Влакна Ну Locs Капчиња Плетенка на Косата, Топла Вода и Амбиент, Тоа е Пламен -retardant, Тоа е Безбедно за Ваша Употреба.Пакет : 2 Пакети.Коса Должина : 36 Инчи.Корени : 21 насоки/пакет за Коса.Тежина : (175±5)g/пакет.Бои : #27. Целосна Главата во Собата : 2 пакети/многу (обично 4-6 Пакети Може да се Направи Целосна Главата Фризура Како Вашата Желба).Карактеристики : Рачно изработени, Природна Текстура, Светлина и Тесни, Мека и Меки, Жив, Нема Мирис, Не е Лесно да се Одделат, Држете Долго Време.Предност : Пред looped Природни Брановидна Божица Мека Faux Locs Капчиња Косата, Ако Имате Било Quasion, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате, Лојални Услуга за Вас Цело Време.Ние Сме Професионални Производителот,и да се Фокусира на Косата Производство Иновации и Производството Квалитет.Секогаш Постојат Нови Производи Излегува.изберете Нашите Производи, Ве Направи Повеќе Елеганција и Модерен. 1.Производ : 36 Инчи Ну Locs Капчиња Косата Пред-јамка Faux Locs Плетење на Косата. 2.Боја : 27# 3.Материјал : 100% Ниска Температура Влакна Синтетички Влакна Ну Locs Капчиња Плетенка на Косата, Топла Вода и Амбиент, Тоа е Пламен -retardant, Тоа е Безбедно за Вашата Употреба 4.Пакет : 2 Пакети/многу Ну Locs.Коса Должина : 36 Инчи.Корени : 21 насоки/пакет за Коса.Тежина : (175±5)g/пакет. 5.Тема : Карактеристики : Рачно изработени, Природна Текстура, Светлина и Тесни, Мека и Меки, Жив, Нема Мирис, Не е Лесно да се Одделат, Држете Долго Време.Предност : Пред looped Природни Брановидна Божица Мека Faux Locs Капчиња Коса НУ Locs Капчиња Коса 6.Целосна Главата во Собата : Обично 4-6 Пакети Може да Биде Целосен Глава. 7.Service : Ако Имате Било каков Проблем,ве молиме да бидат Слободни да Контакт.Лојални Услуга за Вас Цело Време.Ако Сте Задоволни со Вашиот Нов Коса, Добредојдени да го Напуштите Вашиот Убаво Повратни информации.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти

Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, кој

DEN 177.36
WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс

Modname=ckeditor.Опис : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до н

DEN 1754.40