• Неодамнешно
ДЕ · MARKT 6 Ролни Washi Лента Поставена Геометриски Ленти Washi Лента Должина 3m Washi Маскирање Декоративни Ленти за DIY Занаети Оркестарот Planners Бележник

ДЕ · MARKT 6 Ролни Washi Лента Поставена Геометриски Ленти Washi Лента Должина 3m Washi Маскирање Декоративни

Buyers rating:
DEN 1780.80

Количина на стоки

Материјал : декоративна лента е направен од висок квалитет на Хартија, Декоративни маскирање лента може да се користи за scrapbooking и канцелариски материјал.Димензии : Ширина 3/2/1.5/1/0.5 cm* Должина 3m,Лесно да се солза во право големина!.Површината е мека, на хартија лесно можат да бидат фиксни, бојата е долга-трајни, тоа може да биде лесно да се раскинат или да се намали, има идеални лепливоста, е безбеден за употреба, не ја напушти непотребни остатоци, и е лесен за употреба!.Мулти-цел декоративна лента : Washi лента може да се користи за да ги красат вашата поезија, прирачници, дневници, scrapbooks, карти, подарок пакување и разни други занаетчиски предмети.Одличен подарок : совршен одмор подарок за семејството, пријатели и колеги. ✿Пакет вклучуваат : 6 Ролни Washi Лента✿Спецификација : Материјал : Paper Size : Ширина 3/2/1.5/1/0.5 cm* Должина 3m✿Функција : Има исклучителна модели на секој декоративни појас, кој е најдобриот избор за пакување на подарок кутии.Тоа може да биде лесно да се намали без никакви алатки и е лесен за користење.Тоа е безбедно за употреба и нема да ја напушти непотребни остатоци на предмети.Широк спектар на употреба : може да се користи за декорација на вашиот дневник, прирачник, подарок хартија за завиткување, канцелариски материјал, итн.Тоа е, исто така, е исклучителна дарба за семејството и пријателите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80