• Неодамнешно
Homyl 2 парчиња МЕГА Осигурач Блок/Носителот со Маска на Универзал за RV/Комбе/Камион/Јахта

Homyl 2 парчиња МЕГА Осигурач Блок/Носителот со Маска на Универзал за RV/Комбе/Камион/Јахта

Buyers rating:
DEN 856.80

Количина на стоки

* Мали димензии, заштита од пожари и Пламен retardant. * Користење со МЕГА осигурувачи до 300 A и 60 V DC ( Осигурач не се вклучени ). * за батеријата и алтернатор конекции. * Со заштитна покривка, повеќе побезбедно и издржливи. * Одговара за Автомобилската, Мотокар, Комбе, Камион, RV, Motorhome, Автомобил Голф.Опис : - Користете се со МЕГА осигурувачи до 300 A и 60 V DC ( Осигурувачот не е вклучен ) - Одговара за Автомобилската, Мотокар, Комбе, Камион, RV, Motorhome, Автомобил Голф - Мала големина, заштита од пожари и Пламен retardant - за батеријата и алтернатор врски, - Со заштитна покривка, повеќе побезбедно и durable Specification : - Материјал : Најлон PA66 - Size : 130x43x43mm/5.12x1.69x1.69inch - Номинална Струја : 300 A - Номинална Напон : 60 V DC - Апликација Температура : -40℃ на +125℃ - Осигурач за Монтажа : М8 Навој Студ и Хексадецимален Ореви - Заштитна Маска : Има - Боја : Black Package Вклучува : 2 Парчиња МЕГА Осигурач Носителот Забелешка : Поради прирачник за мерење, тоа може да варира од 1 мм до 3 мм.Боите отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дете Дете Бебе Момчиња Панталони Облека Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дете Дете Бебе Момчиња Панталони Облека Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња

Памук смеса 【Материјал】 : Памук смеса.Мека и удобност.Дише и лесни, е многу бебе кожата пријателски 12 Pcs

DEN 167.52
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80