• Неодамнешно
Kesoto 5PCS Панел Планината Осигурач Носителот Завртка Тип, за 6x30mm Осигурувачи

Kesoto 5PCS Панел Планината Осигурач Носителот Завртка Тип, за 6x30mm Осигурувачи

Buyers rating:
DEN 178.80

Количина на стоки

Големина : Прибл. 55x5mm/2.2x0.2 Инчи.Материјал : Пластика.Вклучувајќи 5pcs осигурач.Отценети : 10 A/250 V , 15 A/125 V.Погоден за 6x30mm Осигурувачи.САМО ОСИГУРАЧ , НЕ ОСИГУРУВАЧИ ВКЛУЧЕНИ.Опис : - Погодни за 6x30mm Осигурувачи.САМО ОСИГУРАЧ , НЕ ОСИГУРУВАЧИ ВКЛУЧЕНИ. - Номинална : 10 A/250 V , 15 A/125 V - Вклучувајќи 5pcs осигурач . - Материјал : Пластика - Size : Прибл. 55x5mm/2.2x0.2 Inch Package Вклучува : 5 Парчиња Осигурач.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дете Дете Бебе Момчиња Панталони Облека Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дете Дете Бебе Момчиња Панталони Облека Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња

Памук смеса 【Материјал】 : Памук смеса.Мека и удобност.Дише и лесни, е многу бебе кожата пријателски 12 Pcs

DEN 167.52