• Неодамнешно
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот Загради 7.7 кг Тежина Капацитет на Вртливата & Нава?

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

Buyers rating:
DEN 1900.80

Количина на стоки

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатрешна или надворешна употреба. ►Издржливост : Метал внатрешна конструкција обезбедува здрав вибрации слободно монтирање на ѕид. ►Сестраност : Прилагодлив Навалите нагоре и надолу 20 степени, Вртливата лево и десно 70 степени. ► Елегантни : мода knob дизајн е надополнува мода со елегантни засилен црно палто на современ изглед, додека потопување во оптимална слушање искуство. ►Максимален Капацитет : 7.7 lbs (3.5 кг).Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши тоа за вас, ви благодарам.Универзална Говорникот Ѕид Пакет : 2 парчиња Говорникот Загради Брзо : 1. Ве Молиме Проверете Ја Големината И Бојата Пред Да Го Купат.2. Со Исклучок На Предмети, Освен Говорникот Стојат Прикажани Во Производот Фотографии.3. Ве Молиме Имајте Предвид Дека, Поради Различни Монитори, Не Може Да Биде Благо Боја Разлика, Ве Молиме Да Се Разбере.4. Поради Прирачник За Мерење, Ве Молиме Оставете 1-2 Cm Разлика, Ви Благодарам.5. Ако Најдете Било Какви Проблеми Со Нашите Производи, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате Преку Е-Маил, Ние Ќе Го Реши Проблемот Што Е Можно Поскоро.6. Го Поздравуваме Вашиот Споделување И Повратни Информации, Така Што Ние Може Да Ви Обезбеди Со Подобри Производи И Услуги.7. Ви Благодариме За Посетата На Нашата Продавница, Кликнете На За Да Влезете Во Нашата Продавница, Ќе Има Голем Број На Производи За Вашиот Референца, Логистика, Општо Земено, Ние Ќе Брод Во Рок Од 1-3 Дена, А Се Очекува Доаѓањето Време Е 9-15 Дена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дете Дете Бебе Момчиња Панталони Облека Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дете Дете Бебе Момчиња Панталони Облека Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња

Памук смеса 【Материјал】 : Памук смеса.Мека и удобност.Дише и лесни, е многу бебе кожата пријателски 12 Pcs

DEN 167.52