• Неодамнешно
Бостон Меѓународни Божиќ Адвент Календар, Jolly Gnome

Бостон Меѓународни Божиќ Адвент Календар, Jolly Gnome

Buyers rating:
DEN 1439.52

Количина на стоки

АДВЕНТ КАЛЕНДАР : Tabletop décor носи шарм и празнична забава на вашиот зимски одмор украсување.ДИМЕНЗИИ : Мерки 9 x 2.5 x 24-инчи.СРЕЌЕН ЗА време НА ПРАЗНИЦИТЕ : Jolly, брада gnome во red hat стои веднаш до дрвото адвент календар; употреба во прилог ѕвезда магнет за одбројување до Божиќ.ДЕКОРАЦИЈА ЗА оваа СЕЗОНА : Идеален за tabletop, полица, или мантија.ГО ПРОСЛАВАТ ДОМА : да се Погледне за повеќе gnome и tomte décor од Бостон Меѓународни и додадете шармантна Скандинавските допир да вашиот одмор украсување.Облечи вашиот дом за празниците со овој tabletop адвент календар дизајниран да се одбројува до Божиќ (и Дедо мраз).Во Бостон Меѓународни ние се комбинираат најдобрите дизајн со највисок квалитет на материјали и изработка, а потоа додадете извонредна дистрибуција и неспоредлив услуги на клиентите.Иновативна компанија, ние се воведе нашиот сопствен бренд на декоративни подарок табела врвот додатоци.Бостон Меѓународниот е жена-сопственост, дизајн на динамична компанија која е лидер во почетниот оркестарот и подарок индустрија од 1986 година. Ние ве покануваме да го прослават дома со Бостон Меѓународни!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство

【Со опашката порта】Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на прис

DEN 254.16