• Неодамнешно
Свежи Јајца| 2-Pack Двојно Двострано Знак со Метални Земјата Удели | Полн Колор | 24w x 18h

Свежи Јајца| 2-Pack Двојно Двострано Знак со Метални Земјата Удели | Полн Колор | 24w x 18h

Buyers rating:
DEN 838.80

Количина на стоки

★ Високо видливи (24"w x 18"h) брановидни пластични знак е сигурно да се фати на вниманието на секој кој поминува, што го прави совршен знак за да ја промовирате вашата продавница!. ★ Дигитално печатени на трајни 4mm дебели coroplast табли со УВ отпорни мастило, овозможувајќи за годината двор или curbside користите дека нема да избледи. ★Полна боја двојно двострано знаци се волшебна и незаборавни, создавање на подобро клиент искуство.Висока дефиниција печатење обезбедува вашиот знаци имаат најсветлиот бои. ★ Вклучени метал земјата H-Удели (10"w x 24"h) се совршени за да ги задржи овие знаци здрав и безбеден со лесен постави. ★ Направени во САД со Акцент Печатење & Знаци : Приклучи се на илјадници бизниси напојува од страна на нашите знаци.Промоција на вашиот бизнис и да возат во продажбата, со овој информативен и око-фаќање знак за вашиот бизнис!Ова со полно боја брановидни пластични знак е загарантирана да се привлечат нови клиенти и да ги задржи старите заинтригиран.Печатени на трајни 4mm дебели coroplast одбори, ова УВ отпорни знак ќе трае со години!Со H-Удели вклучен, можете да започнете со промовирање на вашиот бизнис веднаш.Нема потреба да се грижите често нивна замена или висок одржување.Акцентот Печатење & Знаци е тука да ВИ помогне да се создаде подобра бизнис.Од 2002 година нашата компанија е снабдување на илјадници бизниси со производите што треба.Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски цени во индустријата.Ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, ги споделите со нас и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме.Нашата компанија вредности на односите со клиентите и ние ќе престане да на ништо да бидете сигурни дека секој еден е задоволен.Знаци се важен дел на доведување на нови клиенти на вашиот бизнис, започнете денес со Акцент Печатење & Знаци!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12
C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство

【Со опашката порта】Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на прис

DEN 254.16