• Неодамнешно
RN УБАВИНА 2 ПАРЧИЊА Шминка Четки Прав со Четка Фондацијата Руменило Bronzer Контура Лице Blender Четка Минерални Меша Чистење Кабуки Четка Дебели Густа Мека Синтетички Вл

RN УБАВИНА 2 ПАРЧИЊА Шминка Четки Прав со Четка Фондацијата Руменило Bronzer Контура Лице Blender Четка Минерални

Buyers rating:
DEN 167.28

Количина на стоки

❤【Повеќенаменски Козметика, Шминка Четки за Лабава Прав, Фондацијата шминка, Течни Фондацијата, Притисне Прав, Прав Руменило, Бронзирање Прав, ББ, Крем, и Сите Видови Лице во Прав.】 Со Одлични Перформанси за Вашиот Беспрекорна Лицето Обликување и Sculpting Потреби, без разлика Дали Сте во Потрага за Писан или Додавање на Малку Повеќе Дефиницијата за да ја Нагласи својата Природна Убавина, Оваа Четка Прави Било Шминка Изгледа е Можно. ❤【Совршени за Дневна Шминка Апликација.】 Лесно да се Примени Фондацијата, Руменило, Контура, Bronzer и Креми.Совршен за Целосна Покриеност на Прав Фондации, Минерални Спојувањето, Stippling, Свенлив, Чистење, Контура и по Завршувањето. ❤【Мека и Свиленкаста Четка Влакната.】 Козметиката Четка Влакната се Направени Со Висок Квалитет Лесни Синтетички Влакна, Мекост и Удобност, Нема Штета или Иритација на Кожата, и Без Пролевање, Може да Се Користи за Неколку Месеци. ❤【Работат Ефикасно.】 Се применуваат Течен Крем или во Прав Лесно и Беспрекорно.Совршен Главата Форма Со Газирани и Густи Влакна Направи Тоа Супер Лесно да се Меша или Чистење. ❤【Премиер Предност.】 Професионална Производителот, Фабрика За Директно Снабдување, Стабилност Со Висок Квалитет Со Евтина Цена.Премиерот Услуги и Обезбедување на Квалитет.Превозот од FBA, Забрзана Испорака, Вториот Ден на Превозот, Стандард Превозот.Ние се Приклучат На Премиерот Со FBA Превозот Услуга и Одговорен за Сите Наши Производи И Предмети се Применливи за Премиер Услуга Политика на Враќање и Наплата на Гаранција.Обезбеди Беспрекорна Професионална Продажбата На Услугата. ★Тежина : 30 грам. ★Димензии : Дијаметар : 2 cm, Вкупната Должина : 14 см, Влакната Должина : 3.5 cm. ★Материјал : Влакната : Мека Синтетички Влакна.Се Справи Со : Синтетички Пластични & Алуминиум . ★Апликација : Без Стимулација, Безбедност за Сите Типови на Кожа.Совршен за Чистење, Спојувањето, Контура, А по Завршувањето, Итн.Услужни Влакната Работи Ефикасно за секаков Вид на Козметика во Прав.Лесни Овозможува Лесно да ги Носите. ★Како да Чиста Четка : 1. Натопете ја четката за коса со топла вода, ставете го благ шампон на влакната. 2. Место тоа на перење одбор, бришење и назад неколку пати. 3. Исплакнете влакната темелно со млаз вода. 4. Нежно да се притисне надвор од вишокот на вода со користење на чиста крпа. 5. Fushun четка косата, оставете ја да воздушно сува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12