• Неодамнешно
1962 година ГРОЗДОБЕР Замокот на Франкенштајн #6 Списание - Medusa Покрие см

1962 година ГРОЗДОБЕР Замокот на Франкенштајн 6 Списание - Medusa Покрие см

Buyers rating:
DEN 1800.00

Количина на стоки

Прашање #6 -VF Состојба.Ова е списание од 1962 година и за зрели reader само.Ова е насловена Замокот на Франкенштајн, ова е прашање #6 и карактеристики Medusa на капакот.Ова прашање има статии на Кристофер Ли и Gorgon, радио хорор, и Lon Чејни Jr. е чудовишта (Дракула и Wolfman).Исто така, вклучува интервју со Алфред Hitchcock Ова е во VF состојба, никогаш не се користи или да се прикаже пред. ****Се должи на превозот одложувања со Пост Канцеларија ние не може да гарантира денот на испорака.Ние брод вашата нарачка во рок од 72 часа од поставувањето на вашата нарачка.Ние се извинуваме за непријатностите.****.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство

【Со опашката порта】Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на прис

DEN 254.16