• Неодамнешно
Jiameajani 15Pieces Рамен Лопата Вежба Битови Поставите Метал Малку Комплет Хексадецимален месо тело Дрво Алатка Додатоци Вежба Малку

Jiameajani 15Pieces Рамен Лопата Вежба Битови Поставите Метал Малку Комплет Хексадецимален месо тело Дрво Алатка

Buyers rating:
DEN 2066.40

Количина на стоки

❀ Подобрување на дупчење брзина и сервисен живот и да се обезбеди сечење точност. ❀ Оваа група на машини за рамно вежба е остар и практични, работат добро во столарија. ❀ Погоден за различни спецификации на дупка, збир на сите големини да се реши проблемот. ❀ Пакување дрвена кутија, заштита вежба, погодно за складирање, елегантен изглед. ❀ -Сечење на работ Агол е очигледно, инцизија е остар.Спецификации : Оваа група на машини за рамно вежба е остар и практични, работат добро во столарија.Подобрување на дупчење брзина и сервисен живот и да се обезбеди сечење точност.Погоден за различни спецификации на дупка, збир на сите големини да се реши проблемот.Пакување дрвена кутија, заштита вежба, погодно за складирање, елегантен изглед. -Сечење на работ Агол е очигледно, инцизија е остар. -Висока цврстина, мазна површина.Материјал : Висок Јаглероден Челик Големина : Рамни Дрво Вежба : 6/8/10/12/13/14/16/18/19/20/22/24/25мм месо тело : 5.3/5.3/6.35/6.35/6.35/6.35/6.35/6.35/6.35/6.35/6.35/6.35/6.35 мм Дрво Рамни Вежба Должина : Околу.152mm/5.98" напредно Род Должина : Околу.152mm/5.98" напредно Род месо тело : 6.35 mm/0.25" Клуч Должина : 51.5 mm/2.03" Пакетот вклучува : 13 x Рамен Дрво Вежба 1 x Продолжен Род 1 x Клуч.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат