• Неодамнешно
QQcute AM389001 Механички Игри Тастатура, Elepawl USB Кабелска RGB позадинско осветлување Тастатура Полна Големина 104 Копче за ПЕРСОНАЛЕН Компјутер Лаптоп Канцеларија - Сина Пр?

QQcute AM389001 Механички Игри Тастатура, Elepawl USB Кабелска RGB позадинско осветлување Тастатура Полна Големина

Buyers rating:
DEN 1199.76

Количина на стоки

Сино-префрлање тастатури : Blue ќе се обезбеди брз одговор и тактилни се чувствуваат, што го прави пишување и игри повеќе наградува искуство.На MX Блуз понуда која коишто се слушаат, тактилни "клик" Кога actuation точка е хит, што ја прави тешка typists и гејмерите префрлајте се посилно и да се намали стресот на рацете и прстите. 13 прилагодливи LED backlighting : осветлување може да се разликуваат од една боја (Црвена, зелена, или Виолетова и сл) за ДА програмабилни виножито ефект во тастатури.Backlighting нуди прилагодливи светлината, изгледа одлично со други игри опрема и го прави лесно да се најде на копчињата точно сте во потрага-evenn во dimly осветлени простории.Компатибилност : поддржува Windows 2010, 2000, 8, 7, Vista, XP, Mac, или понов оперативен Систем. (За Mac, оваа RGB Механички Тастатурата може да не ги поддржуваат некои копчињата за кратенки).Издржливост : со животен циклус до 50 Милиони кликања и цврстата алуминиумска ABS база На позадинско осветлување механички Тастатура е совршен за широка пишување и професионални игри.Ласерски печатени keycaps на животниот век на видливоста и трајност на букви/бројки на тастатурата.Ергономски дизајн - USB конекторите, анти-sllip текстура површина, и удобно ергономски дизајн.Она што Ќе добиете за : 1 x жичен мултимедијални игра тастатура, 1 x прирачник, 30 ден парите назад гаранција за квалитет, elepawl пријателски услуги на клиентите!.Опис на производот : професионални механички жичен игра тастатура.овој производ е погоден за лична и Интернет корисници, професионални механички позадинско осветлување Кабел игра тастатура, производот поддржува различни светлото на владата и лесно да префрлате, слободно да ја прилагодите светлината и фреквенција.Механички позадинско осветлување Кабел тастатура користи пластика панел дизајн, светлото на владата : во целосна светлина, дишење, off (исклучено).механички прекинувачи дизајниран за долговечност, одговорност, и издржливост.Механички копчиња со средна отпорност, коишто се слушаат кликнете звук, и тактилни повратни информации.спецификации : јазик : англиски apperance боја : Црна> копче со број : 104 клучеви> оперативни температура : -5 +45 ℃ температура на чување : -20 +60 ℃ оперативни Влажност : 10 90% RH> чување Влажност : 5 95% RH> оперативен напон : 5 V грешка 0.25 V> оперативни струја : ≦ 200m A> input method : USB> должина : 1770mm> Нето тежина : 857g пакетот вклучува : 1 x жичен мултимедијални игра тастатура> 1 x Прирачник.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс

Modname=ckeditor.Опис : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до н�

DEN 1754.40
Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50

Пакет Количина : 50, Материјал : 316 од не 'рѓосувачки челик, од Типот : Надворешни Заб, Тип А Заклучување за М

DEN 216.00
HK3000 Централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK3000 Централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK3000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Висок квал

DEN 9599.76
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас�

DEN 1293.36