• Неодамнешно
WinCraft Балтимор Гаврани Фан Човек Пештерата Банер Знаме

WinCraft Балтимор Гаврани Фан Човек Пештерата Банер Знаме

Buyers rating:
DEN 1440.00

Количина на стоки

3x5 Метри во Големина со две Метални Grommets за прикачување на вашата Јарболот, задната врата Пол, или Ѕидови.Изработени од 100% Полиестер со Четворни Stitched Flyends за Издржливост, 150d Дебелина, Увезени.Тимот логоа се видиме двете страни (Спротивната Страна е Обратна Слика).Идеален за вашиот задната врата Декорација, Човек Пештера, Барака, Гаража, Игра Соба, Подрум, и сите Фан Пештери.Лига Официјално Лиценцирани и Тим Одобрени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат