• Неодамнешно
Juvielich M8x90mm Хексадецимален Главата на Завртката Завртки Јаглероден Челик Целосно Навој Хексадецимален Допрете Завртки Fastener Целосно Навој Црна 1.5 mm 5PCS

Juvielich M8x90mm Хексадецимален Главата на Завртката Завртки Јаглероден Челик Целосно Навој Хексадецимален

Buyers rating:
DEN 222.96

Количина на стоки

【ГОЛЕМИНА】-M8x90mm;Завртка Должина : 90mm/3.54";Хексадецимален Ширина : 16mm/0.62";Хексадецимален Дебелина : 6.7 mm/0.26";Теренот : 1.5 mm/0.05". 【МАТЕРИЈАЛ】-Ова Хексадецимален Главата Завртки е изработена од јаглероден челик кој е супериорен во однос на редовните челик и било цинк позлатен сврзувачки елементи,обезбедува добра цврстина и отпорност на корозија во лоши средини. 【ИНСТАЛАЦИЈА】-ЕДЕН клуч да се бара за инсталација.Генерално,со хексадецимален орев и миење да се формира fastener уред(Не во пакет).Тоа исто така може да се користи сам во компоненти со пред-навој дупка. 【ПРОИЗВОД АПЛИКАЦИЈА】-Тоа е широко се користат во собранието и одржување на домаќинствата,машински алати,изградба на бродови и DIY проект.Како што се собранието и одредување на guardrails,апарати за дома,изведба на инсталации,опрема,челик-врамени куќи,итн. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】-5 PCS X Хексадецимален Завртки.Опис : 1.Оваа Хексадецимален Главата Завртки е изработена од јаглероден челик кој е супериорен во однос на редовните челик и било цинк позлатен сврзувачки елементи,обезбедува добра цврстина и отпорност на корозија во лоши средини. 2.Нашата контрола на квалитет се движи од изборот на суровини за ладно фалсификување на ќорци,заб триење,и сеопфатна инспекција на оптика. 3.Тоа е широко се користат во собранието и одржување на домаќинствата,машински алати,изградба на бродови и DIY проект.Како што се собранието и одредување на guardrails,апарати за дома,изведба на инсталации,опрема,челик-врамени куќи,итн.Спецификација : Име на Производ : Хексадецимален Главата Гром Бренд : Juvielich Материјал : Јаглероден Челик Боја : Црна Димензии : M8x90mm Завртка Должина : 90mm/3.54" Хексадецимален Ширина : 16mm/0.62" Хексадецимален Дебелина : 6.7 mm/0.26" на Теренот : 1.5 mm/0.05" Пакет Содржина : 5 PCSX Хексадецимален Завртки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство

【Со опашката порта】Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на прис

DEN 254.16
Дете Дете Бебе Момчиња Панталони Облека Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дете Дете Бебе Момчиња Панталони Облека Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња

Памук смеса 【Материјал】 : Памук смеса.Мека и удобност.Дише и лесни, е многу бебе кожата пријателски 12 Pcs

DEN 167.52