• Неодамнешно
Pleell Драматични Mink Трепките 5 Стилови 25ММ Лажни Трепки Меки Долго Храбар Јачина на Трепките 20 Пара Пакет

Pleell Драматични Mink Трепките 5 Стилови 25ММ Лажни Трепки Меки Долго Храбар Јачина на Трепките 20 Пара Пакет

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Дали ви се допаѓа драматични и долга трепките? 25мм трепките се совршен за луѓето кои сакаат секси драматични и смели изглед.Плус, 5 различни стилови се убаво поради тоа може да се многу различни шминка изгледа.Дали ви се допаѓа супер меки трепките? 25мм трепките се супер меки и кревката.Кога ќе се носат нив, овие удари со камшик повеќе ќе ги отворите очите и да не изгледаат премногу дебело, креирање на повеќе заводлива и атрактивен изглед.Мора да биде 100% суровост-бесплатно! 25мм трепките се рачно изработени со висок квалитет на влакна што го прави сигурни дека трепките се трајни, па тие може да бидат обновливи за 8-10 пати со соодветна грижа, и ние го сакаме животни и ние не ги боли.Мора да биде удобно носење!И покрај тоа што трепките се 25мм, трепките се ултра лесни и флексибилни lash бендови се меки, па ќе се полесно да се применуваат и ќе ви обезбеди повеќе за удобно носење за целиот ден.Остатокот увери за купување удари со камшик!По продажба на услуги е секогаш тука.Ако не се задоволителни со производот, не грижете се, и ве молиме контактирајте не и ние мора да се разменат или наплата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12