• Неодамнешно
С&D Алатка Компанија 13047 Involute Опрема Мелење Машина, High Speed Челик, Форма Ослободени, 14 1/2 Степен Притисок Агол, 3 Машина Број, 18 Diametrical Теренот, 7/8 Дупка Големина, 2 Дијамет

С&D Алатка Компанија 13047 Involute Опрема Мелење Машина, High Speed Челик, Форма Ослободени, 14 1/2 Степен

Buyers rating:
DEN 3469.20

Количина на стоки

Involute Опрема Мелење Секачи - High Speed Челик - 14 1/2 Степен Притисок Агол - Форма Ослободени.Машина Број : 3 - Diametrical Теренот : 18 - Дупка Големина : 7/8 - Кол : 2. Овие секачи се дизајнирани да мелница поттикне брзини има 14 1/2 степен притисок агол.Тие можат да бидат наострен постојано без промена на оригиналната форма.Произведено во САД.Машина Број 1 ќе ги намали брзини од 135 заби за да решетката.Машина Број 2 ќе се намали брзини од 55 заби да 134 заби.Машина Бр 3 ќе се намали брзини од 35 заби 54 заби.Машина Не 4. ќе се намали брзини од 26 заби на 34 заби.Машина Број 5 ќе ја намали брзини од 21 заби 25 заби.Машина Број 6 ќе се намали брзини од 17 заби до 20 заби.Секачи Број 7 ќе се намали брзини од 14 заби 16 заби.Машина Број 8 ќе се намали брзини од 12 заби на 13 заби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дете Дете Бебе Момчиња Панталони Облека Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дете Дете Бебе Момчиња Панталони Облека Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња

Памук смеса 【Материјал】 : Памук смеса.Мека и удобност.Дише и лесни, е многу бебе кожата пријателски 12 Pcs

DEN 167.52