• Неодамнешно
jlbkkyd Занаети DIY 3meters 5cm Увезени Гумени Бендот, Боја на кожата Еластична Бенд, Двострано и Дебели Еластична Лента за Шиење Облека Додатоци 3meters за Ткаенина Додатоци (Бо

jlbkkyd Занаети DIY 3meters 5cm Увезени Гумени Бендот, Боја на кожата Еластична Бенд, Двострано и Дебели Еластична

Buyers rating:
DEN 2361.60

Количина на стоки

Погоден за разни уметност и занает, како, dressmaking општи измени, wristbands итн.Ќе бидете во можност да додадете водат до било облека со леснотија. 100% сосема нов и висок квалитет.Еластичен јаже е изработен од полиестер, не-токсични и кожа-пријателски.На bungee мозок е доволно флексибилни и лесно може да се намали до должината сакате.Овој вид на еластична бенд може да биде лесно да се врати во првобитната должина, во рамките на дозволената спектар на истегнување и еластична деформација.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Идеален за креирање на медиум облека да се поголем облека, dressmaking, wristband на облека, разни уметности & занает проекти, scrunchies итн.Должина : 3meters/многу Материјал : еластична band Size : 5 CMPackage вклучува : 3meters Notice : 1. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат