• Неодамнешно
Гениј Алатки 1/2 д-Р М14 Површината Малку Штекер 110mmL - 444+9414

Гениј Алатки 1/2 д-Р М14 Површината Малку Штекер 110mmL - 444+9414

Buyers rating:
DEN 478.32

Количина на стоки

МАЛКУ SOCKET - 1/2" д-Р М14 Површината Малку Штекер 110mm L.СПЕЦИФИКАЦИЈА - вкупна должина од 110mm (или 4.33 Инчи).ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Изработени од High Speed Челик за голема сила и издржливост додека има анти-корозивни својства.АЛАТКА ОРГАНИЗАЦИЈА Големини се печат за постојан и лесно идентификување на големината.СИГУРНИ И ЕФЕКТИВНИ - Нашата Малку Приклучоци се безбедно прилог, меѓусебно, и се направени за да се справи со ригорозни потребите на професионални техничари.Гениј Алатки 1/2" д-Р М14 Површината Малку Штекер 110mm L - 444+9414.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12