• Неодамнешно
KFidFran 2 парчиња BNC Женски РКА Машки Адаптер Коаксијален Кабел Конектор за видео надзор за Безбедност на Камерата(2 Stück BNC-Buchse auf РКА-Stecker Адаптер Koaxialkabelstecker за видео над

KFidFran 2 парчиња BNC Женски РКА Машки Адаптер Коаксијален Кабел Конектор за видео надзор за Безбедност на

Buyers rating:
DEN 1759.20

Количина на стоки

Се конвертира BNC да РКА приклучок за видео влез или излез,Поврзување на камера за да ја користите со РКА AV кабел; приклучат BNC кабел AV кабел.За користење со 750 Hm Видео Апликации и може да помогне да се прилагодат видео надзор coax BNC да специјализирани Recorder.Широко се користи во CCTV систем за следење,како што се конекции на видео надзор надзор камера,DVR,стандарден ТЕЛЕВИЗОР,КОМПЈУТЕР Следи,итн.Дава на функционалноста на patch кабел без да се расправаме(Bietet умре Funktionalität eines Patchkabels ohne Probleme.Пакет Содржина : - 2 x BNC да РКА Конектор(Packungsinhalt : 2 x BNC-auf-Cinch-Anschluss.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12
C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство

【Со опашката порта】Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на прис

DEN 254.16