• Неодамнешно
YXQ 12mm да 12mm Внатрешна Кол Универзална Заеднички Спојка Rotatable Волан Вратило Спојка Connetor

YXQ 12mm да 12mm Внатрешна Кол Универзална Заеднички Спојка Rotatable Волан Вратило Спојка Connetor

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Универзална Заеднички Спојка; Материјали : Челик.Дијаметар : 12mm/0.47"; OD : 24mm/0.95"; Должина : 51mm/2.05".Широко се користи во мулти-оската, мулти-оската допирање машина, заклучување со завртки машина, печатење машини, машини за машини, итн. ◆Универзална спојка, може да се изолира или апсорбира axial вибрации и шок голем вртежен момент, може да го намали несреќа,Пренос на инерција е мал, прилагодување агол е голем, лесно да го инсталирате, подолг сервисен живот и други значајни предности ◆Важечки за сите видови на општи машини прилики, брзина до 1000rpm◆Секој дел на ротација агол од 45 степени, според барањата на клучните слот, хексагонална дупка и квадрат дупка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12
NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60