• Неодамнешно
jlbkkyd Занаети DIY 3 тркалаат 5 Метри/многу 3мм Шиење Еластична Бенд Цветен Високо Еластична Фиат Гумени Бендот Половината Бенд Водат Јаже Еластична Лента за Ткаенина Д?

jlbkkyd Занаети DIY 3 тркалаат 5 Метри/многу 3мм Шиење Еластична Бенд Цветен Високо Еластична Фиат Гумени Бендот

Buyers rating:
DEN 434.88

Количина на стоки

Погоден за разни уметност и занает, како, dressmaking општи измени, wristbands итн.Ќе бидете во можност да додадете водат до било облека со леснотија. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Еластичен мозок е направена од полиестер, не-toxicl и кожата пријателски.Еластичен јаже е еластичен доволно, и лесно да се намали без оглед на должината сакате.Оваа еластична бенд може да биде лесно да се врати во првобитна должина доволно во опсег од дозволената затегнувачка еластична деформација.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Идеален за креирање на медиум облека да се поголем облека, dressmaking, wristband на облека, разни уметности & занает проекти, scrunchies итн.Материјал : Polyester Size : 3mm Length : 5 yards Diameter : 3mm Color: како shown Packing : 3 тркалаат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12