• Неодамнешно
WEIYONGJIU 12pcs Крофни Козметички Балон Сет (Боја : Мулти, Големина : Една Големина)

WEIYONGJIU 12pcs Крофни Козметички Балон Сет (Боја : Мулти, Големина : Една Големина)

Buyers rating:
DEN 967.20

Количина на стоки

Декорација и колокација се направи очите на луѓето светла и moody, високо-квалитетни материјали, празнична и издржлива.Употреба : Отворање декорација, предлог исповед, трговски центар зграда, партија декорација.На intermarriage картичка, можете да напишете среќна свадба, сто години брак, просперитетна бизнис и богатство на богатство.Применливи сценарија : Божиќ, Денот на Вљубените, свадба, карневал, дома, прозорец, бања, одмор, годишнина, отворање, партија, темата, предлог, исповед, роденден, перформанси, ресторан, хотел, комерцијална зграда, Трговски центри, булчински тушеви, housewarming партии, ангажирање лица, атмосфера, полна месечина, компанијата годишни средби, толпата дренажа, матурските прослави, исто така може да се користи за торта поп музика, итн.Технологијата е зрела, боите се шарени и празнична, материјали се еколошки и користењето е безбедно.Метал текстура, популарна во денешно време, сјајна текстура за да се создаде свој светлина луксузни модни партија.Личност, тренди, карневал, светлина луксузен и модерен дом украси.Парична казна моменти, љубов, слободно колокација да се создаде свој стил.Модерен и едноставни бои, убави форми, елегантен и разновидни украси.Погоден за голем број на сцени, како што се светло утро, мрзеливост, тивка ноќ.Отворено пикник, фасадата декорација, конференција рендерирање, итн.Уникатна изработка, убава и деликатна, безбеден и сигурен, издржливи.Ново направени во заштита на животната средина, да одбие да се рециклира материјали, одбиваат чуден мирис, целосна и природни.Работата е едноставен и лесен за користење, намалување на назад погледне и подобрување на искуство.Големината : еден-size Length : 9.8 inch Width : 5.9 inch Colour : Multicolor Real : Latex Life треба некои смисла на обредот.Свадби и фустан-up партии се создаде романтични изненадувања.Ќе треба различни свадба соба, која е празнична и не вулгарен.Топло потсетување : поради прирачник за мерење, големината е малку погрешно, ве молам, разберете.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектите во слики да биде малку поинаков од реалните објекти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12