• Неодамнешно
VICASKY 42 Ролни Креативни Маскирање Лента Деликатна Washi Хартиена Трака DIY Scrapbooking Налепница

VICASKY 42 Ролни Креативни Маскирање Лента Деликатна Washi Хартиена Трака DIY Scrapbooking Налепница

Buyers rating:
DEN 1226.16

Количина на стоки

Уникатен дизајн со светла боја, во совршен на покана оркестарот, занает оркестарот, DIY занает одлуки, итн.Деликатна хартија дизајн, избор за украсување рака сметка или дневник.Креативни хартиена трака дизајн го прави погоден за рака книга декорација, дневник декорација, подароци, дома декорација, итн.Одличен избор за луѓе кои не се фенси на уметност и занаети, само го користите вашиот имагинација за да го направите вашиот сопствен занаети.Направени од премиум материјалот, многу таписерии и трајни производи за употреба.Опис Тие се едноставни и убави DIY хартија ленти.Направи на безбеден, нежни, трајни и практични материјали, тие можат да ви послужи за долго време.Со разумен дизајн и исклучителна изработка, може да се широко се користат за рака декорација, бележник оркестарот итн.Карактеристики Боја : Како што е Прикажано Материјал : Washi хартија и лепак Големина : 500. 00 X3. 00 X0. 01cm/196. 50 X1. 18 X0. 00in Направени од премиум материјалот, многу таписерии и трајни производи за употреба.Уникатен дизајн со светла боја, во совршен на покана оркестарот, занает оркестарот, DIY занает одлуки, итн.Деликатна хартија дизајн, избор за украсување рака сметка или дневник.Одличен избор за луѓе кои не се фенси на уметност и занаети, само го користите вашиот имагинација за да го направите вашиот сопствен занаети.Креативни хартиена трака дизајн го прави погоден за рака книга декорација, дневник декорација, подароци, дома декорација, итн.Пакет Including7 x сет од 6 ролни хартија ленти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12