• Неодамнешно
RMISODO 10 Парчиња Коса Кифла Создателот француски Пресврт Крофна Кифла Создателот Shaper Професионални Коса Пати Заврши Snap Алатка за Жени, Девојки DIY Косата Пунџа Одлуки

RMISODO 10 Парчиња Коса Кифла Создателот француски Пресврт Крофна Кифла Создателот Shaper Професионални Коса

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

НЕВИДЛИВИ ДИЗАЈН Од синтетички влакна со природна коса боја се крие крофна кифла создателот во вашата коса и го задржува вашата коса пунџа уредни на целиот ден.Тоа нема да падне за дневните активности како одење или џогирање.ВИСОК КВАЛИТЕТ косата кифла создателот е направен од високо-квалитетни материјали.Флексибилни метал опфатени со синтетички влакна, кои ја штити вашата кожа и коса кога ќе правење фризура.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА Оваа магија кифла создателот може стил на вашата коса во пунџа во секунди без било клипови, бендови или боби иглички.Тоа може да се врти во круг, совршен за да се носите во вашата чанта.ШИРОК ПРИЛИКИ лесно кифла создателот е совршена фризура за додаток за да се задржи вашата коса далеку од вашиот вратот и лицето.Совршен за лето, пливање, работи, танцување и така натаму.ГОЛЕМИНА на & ПАКЕТ францускиот пресврт кифла создателот мерки за 21.2 x 2.5 cm/8.35 x 0.98 инчи.Пакетот вклучува 10 парчиња коса пунџа изработка на алатки во 5 различни бои, а секоја боја со 2 парчиња.Карактеристики на производот : ✔ синтетички влакна со природна коса боја се крие крофна кифла создателот во вашата коса и го задржува вашата коса пунџа уредни на целиот ден.Тоа нема да падне за дневните активности како одење или џогирање. ✔ Косата кифла создателот е направен од високо-квалитетни материјали.Флексибилни метал опфатени со синтетички влакна, кои ја штити вашата кожа и коса кога ќе правење фризура. ✔ Оваа магија кифла создателот може стил на вашата коса во пунџа во секунди без било клипови, бендови или боби иглички.Тоа може да се врти во круг, совршен за да се носите во вашата чанта. ✔ Лесно кифла создателот е совршена фризура за додаток за да се задржи вашата коса далеку од вашиот вратот и лицето.Совршен за лето, пливање, работи, танцување и така натаму.Карактеристики : Материјал : Флексибилни Метал, Синтетички Влакна Големина : 21.2 x 2.5 cm/8.35 x 0.98 инчен Тежина : 25 g/еез Боја : Црна, Светло Кафена, Кафена, Темно Кафеава, Беж Пакет Содржина : 10 x Коса Кифла Создателот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс

Modname=ckeditor.Опис : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до н

DEN 1754.40
HK3000 Централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK3000 Централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK3000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Висок квал

DEN 9599.76
Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76