• Неодамнешно
Colcolo 24x Комплет за Шиење Ножици Возрасни Почетници Дете Патување Комплетен Сет - Жолта Зелена

Colcolo 24x Комплет за Шиење Ножици Возрасни Почетници Дете Патување Комплетен Сет - Жолта Зелена

Buyers rating:
DEN 1140.00

Количина на стоки

ДОБРО ОРГАНИЗИРАН Предмети нема да падне надвор кога ќе ја отворите кутијата.Конците се во различни оддели и повеќето други колекции се фиксни во позиција.Комплет кој во вистинска смисла го прави вашиот живот полесно.КОМПЛЕТ за ШИЕЊЕ СОДРЖИНА комплет содржи сите потребни алатки кои се потребни за извршување на основните поправки - 24 игли, 18 конци во различни бои, 1 ножици, 1 напрсток, 1 threader алатка, 1 мерење владетел, 1 Кутија сè уредно спакуван подготвени за ваша употреба.УЖИВААТ ВО ЗАБАВАТА НА РАКА за ШИЕЊЕ - Како DIY материјали за шиење : Користење на вашата рака за поправка на вашите миленици омилена облека или вашите деца полнети играчки.Вие може да падне во љубов со чувство на DIY.Како стартер за шиење комплет : Користете го за да ги учат вашите деца да направите некои прекрасни рачно изработени, Тоа ќе биде многу интересно.Копчето Дизајн за Шиење комплет за дома е во посебни симпатична копчето дизајн,имаат за шиење резерви во.Ние не само што се фокусира на внатрешната содржина, исто така, се грижи за својот изглед кој малку девојки и жени љубов.Тоа изгледа како огромен копчето, кој исто така може да се користи за декорација на вашиот дом.КОРИСЕН ПОДАРОК - Ова внимателен и сеопфатен комплет ќе се направи совршен t падне надвор кога ќе ја отворите кутијата.Конците се во различни оддели и повеќето други колекции се фиксни во позиција.Комплет кој во вистинска смисла го прави вашиот живот полесно. - УЖИВАЈТЕ ВО ЗАБАВА ОД СТРАНА на ШИЕЊЕ - Како DIY материјали за шиење : Користење на вашата рака за поправка на вашите миленици омилена облека или вашите деца полнети играчки.Вие може да падне во љубов со чувство на DIY.Како стартер за шиење комплет : Користете го за да ги учат вашите деца да направите некои прекрасни рачно изработени, Тоа ќе биде многу интересно. - КОРИСЕН ПОДАРОК - Ова внимателен и сеопфатен комплет ќе се направи совршен & корисна подарок што секој би сакал да добиеме!Одличен подарок за Роденден, Божик, Нова Година, Зимски Празници, итн.Спецификација : - Материјал : ПП - Size : 13x13x6.5cm/5.12x5.12x2.56inch Package Вклучува : 18 Pieces Thread Spools24 Парчиња Шиење Needles1 Парче Scissors1 Парче Мерење Tape1 Парче Thimble1 Парче Threader Алатка 1 Парче Складирање Box Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

- Material:
PP
- Size:
13x13x6.5cm/5.12x5.12x2.56inch
Package Includes:
18 PiecesThread Spools :
24 Pieces Sewing Needles :
1 Piece Scissors :
1 Piece Measuring Tape :
1 Piece Thimble :
1 Piece Threader Tool :
1 Piece Storage Box :
Please allow slightly difference due to manual measurement. :
Color may be slightly different since different monitor. Thanks! :

Купувачи како што сакаат

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство

【Со опашката порта】Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на прис

DEN 254.16