• Неодамнешно
C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство за Спој Заштита(16A)

C Тип на Прекинувач, Огноотпорни и Температура Отпорни Прекинувач Високо - Бакар Коло Прекинато Премија за Домаќинство

Buyers rating:
DEN 254.16

Количина на стоки

【Со опашката порта】Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на пристаништето поради жици проблеми како поле на гледање, обезбедување на жица безбедност. 【Песна тип тока】Не треба да притиснете тешко, само притиснете на водич железнички да се направи на инсталацијата полесно. 【Германски увезени суровини】Свилен површина, огноотпорни и температурата отпорни, чиста боја. 【НАШАТА ГАРАНЦИЈА】Ние и ветуваме обезбеди сте задоволни по продажба на услуги, ако има било каков проблем, ве Молиме контактирајте не директно, ние ќе рефундирање на дека целосна исплата или ви испрати нова замена. 【Заштита функција】Висока прецизност бакар, ниска топлина, побезбеден за долго време да го користите.Автобуска-бар инсталација е Жици метод од Европа и Америка, со U-облик автобус-бар.Оваа 1 P C Тип Минијатурни Прекинувач има функции на преоптоварување / краток спој заштита.Таа користи германски увезените суровини и материјали, свилен површина, огноотпорни и температурата отпорни, чиста боја.Со Песна тип тока, не треба да притиснете тешко, само притиснете на водич железнички да се направи на инсталацијата полесно.Карактеристики : 1. Заштита функција : со Висока прецизност бакар, ниска топлина, побезбеден за долго време да го користите. 2. Германски увезени суровини : Свилен површина, огноотпорни и температурата отпорни, чиста боја. 3. Со опашка port : Ефикасно зачувување на жица инсталација време, жица не може да биде поврзан на пристаништето поради жици проблеми како поле на гледање, обезбедување на жица безбедност. 4. Песна тип тока : Нема потреба да притиснете тешко, само притиснете на водич железнички да се направи на инсталацијата полесно. 5. Автобуска-бар инсталација : Жици метод од Европа и Америка, со U-облик автобус-бар.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Прекинувач Карактеристики на Производот : C Тип на Производ Пол Број : 1 P Номинална Струја : 6 A / 10 A / 16 A / 20 A / 25 A (изборен) Номинална Напон : 230/400 V AC Жици Метод : Platen Жици, Само Оган Линија Лак за гасење на Метод : Магнетни Дува Инсталација Метод : Rail Монтажа Производ Функција : Преоптоварување / Краток Спој Заштита Сертификација на производи : 3 C По-продажбата на Гаранција : 5 Години Warranty Package листа : 1 * Минијатурни Прекинувач Општа слабост и ракување Метод : Грешка феномен Предизвика Анализа Решение.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Breaker
Product Features:
C Type
Product Pole Number:
1P
Rated Current:
6A / 10A / 16A / 20A / 25A (optional)
Rated Voltage:
230/400V AC
Wiring Method:
Platen Wiring, Only Fire Line
Arc extinguishing Method:
Magnetic Blowing
Installation Method:
Rail Mounting
Product Function:
Overload / Short Circuit Protection
Product Certification:
3C
After-sales Guarantee:
5 Years Warranty
Package list:
1 * Miniature Circuit Breaker :
General failure and handling Method:
Fault phenomenon :
Cause Analysis :
Solution :

Купувачи како што сакаат

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12