• Неодамнешно
jlbkkyd Занаети DIY 100 Еластична Јажиња Прилагодливи Еластична Тока Јаже Еластична Јаже DIY Шиење Еластична Јаже за Ткаенина Додатоци (Боја : Сива, Должина : 50pcs)

jlbkkyd Занаети DIY 100 Еластична Јажиња Прилагодливи Еластична Тока Јаже Еластична Јаже DIY Шиење Еластична

Buyers rating:
DEN 1929.60

Количина на стоки

Погоден за разни уметност и занает, како, dressmaking општи измени, wristbands итн.Ќе бидете во можност да додадете водат до било облека со леснотија. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Пораби еластична кабелот со прилагодливи тока, мека и лесно да се лизга низ уво мозок, цврсто држете ја маската, удобен за носење,.На еластична бенд има добра еластичност и може лесно да се врати во првобитна должина, без деформација.Изработен од полиестер ткаенини, трајни и дише, погоден за сите лицето форми.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Идеален за креирање на медиум облека да се поголем облека, dressmaking, wristband на облека, разни уметности & занает проекти, scrunchies итн.Материјали : Најлон+Cotton Size : 5mm*10cm Color како shown Packing количина : 50/500 компјутери.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат