• Неодамнешно
Дете Дете Бебе Момчиња Панталони Облека Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња Лето Тимови

Дете Дете Бебе Момчиња Панталони Облека Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња

Buyers rating:
DEN 167.52

Количина на стоки

Памук смеса. 【Материјал】 : Памук смеса.Мека и удобност.Дише и лесни, е многу бебе кожата пријателски. 12 Pcs летна облека сет за бебе момчиња, па така толку кул. 【Дизајн】 : 12 Pcs/set бебе момчиња лето тимови, памук "плажата е мојот среќен место" писмо печатени т-маица блузи, црна ракави резервоарот врвот вест, бебе момчиња лето шорцеви облека сет, бебе момчиња т-маица и панталони во собата, лето плажа облека за бебе момчиња, па sᅯᅯᅯᅯᅯᅯᅯᅯ��. 【ГОЛЕМИНА】 : Мода 2 парчиња лето тимови одговара за новородено бебе дете дете бебе момчиња близнаци 0-6months 6-12months 12-18months 18-24months 2-3t 3-4t 4-15t, како совршен подарок за вашиот малку еден. 【Повод】 : Погоден за летото носат,отворено носат,секојдневно носење и совршен за роденден, туш подароци, фотографирање пука, се игра носат, бебе фотографии, семеен собир, плажа, прослава, одмор, парк итн. 【Она што Ќе Добиете за】 : 1x Врвот + 11x Шорцеви.Добредојдовте на нашата продавница!Деца Бебе Момчиња Лето Шорцеви Поставите Ракави Резервоарот Врвот Т-маица Хаваи Плажа Шорцеви 2 парчиња Лето Тимови Боја : Црна+бела | Големина : 3-4 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60