• Неодамнешно
УНО Сите Диви Картичка Игра со 112 Карти, Подарок за Дете, Семејство & Возрасни Игра Ноќ за Играчи 7 Години & Постари

УНО Сите Диви Картичка Игра со 112 Карти, Подарок за Дете, Семејство & Возрасни Игра Ноќ за Играчи 7 Години

Buyers rating:
DEN 371.76

Количина на стоки

Секоја картичка е Вајлд Карта во ООН Сите Диви!. Игра е брзо без појавување бои или броеви се потребни како во класичните УНО. Тоа е, исто така, повеќе не изненадува со акција картички во палубата Диви Обратна, Диви Прескокнете и да Скокнеш 2, Диви Нерешено 2 и 4, Диви Принудени Swap и Диви Насочени Нерешено 2. Не заборавајте, кога играчите се сведува на само една картичка тие мора да се развикам "УНО!". Го прави голем дар за УНО фанови на возраст од 7 години и постари.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60