• Неодамнешно
КООРДИНАТОР KAISENG Плитка Носот Клешти,2.5 Инчен Плитка Носот Клешти Алуминиум Легура менгеме на назад Тела за Клупата Вежба Работа Табела Клешти Алатка

КООРДИНАТОР KAISENG Плитка Носот Клешти,2.5 Инчен Плитка Носот Клешти Алуминиум Легура менгеме на назад Тела

Buyers rating:
DEN 647.76

Количина на стоки

За фиксен обработка на делови, со вежба вежба клупата со употреба на повеќе погодно!.Двојно песна, за да се обезбеди точни стегање, вилицата не замав.Висока фреквенција борбата против вилица плоча носат-отпорни, и издржливи.Материјал : алуминиум легура.Вистинските отворање на е 70mm.Карактеристики : -За обработка на фиксно делови, со вежба вежба клупата со употреба на повеќе погодно!-Двојно песна, за да се обезбеди точни стегање, вилицата не замав.-Висока фреквенција борбата против вилица плоча носат-отпорни, и издржливи.-Вистинските отворање на е 70mm.Спецификација : Одговара За : Клупата Вежба Работа Table Color : silver Materials : алуминиум alloy Characteristic : експлозија protection Size : 2.5 inch Type : двоен песна Пакетот вклучува : 1 x Плитка Носот Клешти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12