• Неодамнешно
HK3000 Централна правосмукалка

HK3000 Централна правосмукалка

Buyers rating:
DEN 9599.76

Количина на стоки

Челик.Произведено во САД.HK3000 Централна вакуум Е Направен Во САД. 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Висок квалитет 8.4 Ametek мотор.Опфаќа 12000 SF куќа или објект.Филтрација Превртена Торба Систем Напон : 120 volt Max засилувачи : 13.8 Max Воздух W : 713 Струење (CFM) : 142 Затворени Вакуум : 147 ниво на Звук : 68 Db Капацитет (QTs) 38.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти

Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, кој

DEN 177.36