• Неодамнешно
ZTZ 4-во-1 Електрични Лицето Чистење Уреди за Чистење со Четка Пора Чистење на Лицето Кожа Exfoliator Спа Обраснат Почиста Убавина Massager,Сина

ZTZ 4-во-1 Електрични Лицето Чистење Уреди за Чистење со Четка Пора Чистење на Лицето Кожа Exfoliator Спа Обраснат

Buyers rating:
DEN 1953.60

Количина на стоки

Мали, преносни и модата, исклучителна појава, лесен за употреба, лесно да се носат.Погоден за сите на вашиот лицето длабинско чистење на порите на exfoliating blackhead Анти-стареењето.Силиконски sonic вибрации,без иритирачки, за сите типови на кожа.Збирка на чистотата, на убавината, масажа на органска целина на чистење инструмент. 4 видови на опции, обратна/напред режим, брзо/бавно опрема.Можете да ја промените насоката на ротација според различни барања. 4 во 1 : 3 D масажа на глава : лицето-лифт, затегнете кожата, одржување на кожата виталност и еластичност. 5-мушка масажа на глава : олеснат пигментацијата и згаснат фини линии.Природен сунѓер глава : соработуваат со чистење за употреба, лесно празнење шминка и мека cutin.Супер мека четка глава : темелно чистење на козметика остатоци и нечистотии, се задржи на кожата се чисти.Бренд Име : ZTZPower Извор : Electric Commodity Квалитет, Сертификација : ce Item Тип : Масажа Relaxation Materials : ABSPower (W) : 1.2 WProduct тежина : 0.2230 kg Package тежина : 0.3120 kg Package Големина ( L x W x H ) 16.50 x 6.00 x 16.30 cm / 6.5 х 2.36 x 6.42 inches Package Содржина 1 x Главната Машина, 1 x 3 D Масажа на Глава, 1 x 5-мушка Масажа на Глава, 1 x Четка Глава, 1 x Сунѓерот Главата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат