• Неодамнешно
Моторни Јаглерод Четки, SENRISE Јаглерод Четка за Замена, Моќ Алатка За Електрична Агол Мелница (10Pcs - Модел Бр.CB303)

Моторни Јаглерод Четки, SENRISE Јаглерод Четка за Замена, Моќ Алатка За Електрична Агол Мелница (10Pcs - Модел

Buyers rating:
DEN 232.56

Количина на стоки

√ Име На Производ : Моторни Јаглерод Четка. √ Тежина : 35g. √ Боја : Црно, Златен Тон. √ Материјал : Јаглерод & Метал. √ Пакет се Вклучени : 10 x Јаглерод Четка.Description Model Бр.CB303 Carbon Големина на Четката : 5 x 11 x 18mm Количина : 10 Pcs Материјал : Јаглерод & Метална Боја : Како на Сликата Покаже Одговара за : HS7601 J 5705 R 5705 RKS 4101 RH, 5017 RBK, HS7601 J Итн.Пакет се Вклучени : 10 x Јаглерод Четка Напомена : - ве Молиме овозможи ситни грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. - Монитори не се калибрира истата точка бојата прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат