• Неодамнешно
Floerns Мажите Sweatpants Drawstring Половината Солидна Activewear Тренингот Панталони

Floerns Мажите Sweatpants Drawstring Половината Солидна Activewear Тренингот Панталони

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мека Ткаенина.Drawstring затворање.Машина За Миење.Ткаенина има мало истегнување.Drawstring половината, коса џеб, цврсти sweatpants.Повод : погоден за секојдневен носат, патување, излегување надвор, на отворено, секојдневно носење.Облека за Нега : Рачно перење, машина за миење и висат сува, не користете кајгана.Измијте Се Препорачува Со Ладна Вода / Не Кајгана.Големина На Табела : Мал : Должина : 40.2", Половината Големина : 27.6-41.7", Хип Големина : 42.5", Бедрото : 25.1"/ Медиум : Должина : 40.9", Половината Големина : 29.1-43.3", Хип Големина : 44.1", Бедрото : 26"/ Големи : Должина : 41.7", Половината Големина : 31.1-45.3", Хип Големина : 46.1", Бедрото : 27"/ X-Large : Должина : 42.5", Половината Големина : 33.1-47.2", Хип Големина : 48", Бедрото : 28.1"/ XX-Large : Должина : 43.3", Половината Големина : 35-49.2", Хип Големина : 50", Бедрото : 29.2"/.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60