• Неодамнешно
Цртан филм Куче Љубов Срцето Флорални Лаптоп Торба за Жените Гласник Торба 14.5 Во Лаптоп за Носење Деловни Briefcase за Мажи Жени

Цртан филм Куче Љубов Срцето Флорални Лаптоп Торба за Жените Гласник Торба 14.5 Во Лаптоп за Носење Деловни

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

Материјал : Кадифе лагер + мушка плови крпа + супер влакна кожа лента + ткаени појас + најлон лента, висок квалитет на изработка и избраните материјали заштитете го вашиот лаптоп внимателно.Големина : Лаптоп bag11x14.5x1.2in (28x36.8x3 cm) за компјутери : 13.4-14.5 во.Мулти Цел Џебови : вкупно три прегради, на предниот џеб има две скриени паста кеси за зачувување на објекти.Како што се мобилен телефон, полнач, слушалка, преносни моќ или други мали предмети.Три - слој septa заштитете го вашиот лаптоп,interlayer има силна отпорност на заштитете го вашиот компјутер од влијанието удари и гребнатини.Две начин да се носат : Тоа обезбедува отстранлив рамо, рака,може да се користи како торба или чанта за да се задоволат вашата потреба.На рака тока може да бидат скриени,нема срам во бизнис употреба.Издржливи структура : направени од водоотпорен материјал, ажурирани тока, метал сврзувачки елементи и SBS патент за да се обезбеди траен перформанси.Со силен засилен чини да се зголеми сила и издржливост.Торба за лаптоп : главната преграда е опремен со торба за лаптоп и несреќа подлога, кои можат да се сместат лаптопи до 14.5 инчи и да ги заштити од влијанието и влијание.Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на разни документи и да ја задржите предмети организирани.Мулти-цел џеб : мулти-џеб дизајн може да се одржи сè што ви треба за на работа или во училиште.вкупно три прегради, на предниот џеб има две скриени џеб за зачувување на објекти, како што се мобилен телефон, полнач, слушалка, преносни моќ или други мали предмети.Преносливост : Двоен рачки и прилагодливи / отстранлив рамо ремени, рака е пренослив и тока е скриен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс

Modname=ckeditor.Опис : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до н

DEN 1754.40
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас

DEN 1293.36