• Неодамнешно
10 Пара 18mm Faux Mink Трепки Пакет 6D Меки Завиткан во Дресот на Природни False Lash Лесно да се Аплицира Еднократно Трепките (6D20H)

10 Пара 18mm Faux Mink Трепки Пакет 6D Меки Завиткан во Дресот на Природни False Lash Лесно да се Аплицира Еднократно

Buyers rating:
DEN 233.52

Количина на стоки

1.18 mm 10 пара Влакна трепки се рачно изработени од страна на професионалци.Faux mink трепките.Светлината удобно и природни како човечки трепките.На eyelash материјали се еколошки и не содржат хемиски материи и нема да им наштети на очите,поевтина цена. 2.Секој пар на 6 D Faux mink трепките тежи само 0,5 грама.Лесни "0" товарот, можете дури и не се чувствува нивното присуство.Удобно и светлина трепките може да направи да уживате во убави око шминка сите-ден долго.3 D трепките со право на должината и волуменот ќе беспрекорно се вклопуваат во вашата природна трепките. 3.Нашите 6 D лажни трепките се лесно да се носат дури и за почетници.На рачно изработени црна памук бенд е мека и еластична.Корените на трепките се густи и цврсти, не е лесно да падне.Може да се скрати на соодветна должина и крива според вашето око форма.Правилно се одржува, тоа може да се користи 15 to20 пати. 4.18 mm меки и целосно завиткан lash направи да се живописни, шармантна и сјајна.Погоден за сите прилики како што свадба танц партија датум. 5.Ние сме eyelash производителот со 20 години искуство.Ние гарантираме дека квалитетот на производите не е добро и ние не сме задоволни со 100% наплата .Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.LASH.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60
NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60