• Неодамнешно
Нови Lon0167 Цврста Состојба Реле РБС 40A 3-32V DC Излез 24-440V AC(Halbleiterrelais РБС 40A 3-32 ν DC-Ausgang 24-440 ν AC

Нови Lon0167 Цврста Состојба Реле РБС 40A 3-32V DC Излез 24-440V AC(Halbleiterrelais РБС 40A 3-32 ν DC-Ausgang

Buyers rating:
DEN 569.76

Количина на стоки

Име на производ : Цврста Состојба Реле;Материјал : Метал, Пластика, Електрични Делови;Тип : HHG1-1/032 F-38 40 Z.Работен Напон : 380 VAC;Работат на струјата : 40 A.Текст : 3-32 VDC;Излез : 24-440 VAC 50/60 Hz.Димензии (Прибл.) : 5.7 х 4.4 x 3cm / 2.2" x 1.7" x 1.2" (L*W*T);Главна Боја : Црна, Јасно(Größe (ungefähr) : 5,7 x 4,4 x 3 cm / 2,2 'x 1,7' x 1,2 " (L * W * T); Hauptfarbe : Шварц, klar.Тежина : 103g;Пакет Содржина : 1 x Цврста Состојба Реле(Gewicht : 103 g; Packungsinhalt : 1 x Halbleiterrelais.Цврста Состојба Реле РБС 40 A 3-32 V DC Излез 24-440 V ACSolid Државата Реле совршен за автоматска контрола на процесот апликација, мора да компонента за температура контролер и други машини систем за контрола.Опис на German Halbleiterrelais РБС 40 A 3-32 ν DC-Ausgang 24-440 ν ACProduktname : Halbleiterrelais; Материјал : Metall, Kunststoff, elektrische Teile; Typ : HHG1-1 / 032 F-38 40 ZArbeitsspannung : 380 v AC; Arbeitsstrom : 40 AEingang : 3-32 v DC; Ausgang : 24-440 v AC 50 / 60 Hz Größe (ungefähr) : 5,7 x 4,4 x 3 cm / 2,2 'x 1,7' x 1,2 " (L * W * T); Hauptfarbe : Шварц, klar Gewicht : 103 g; Packungsinhalt : 1 x Halbleiterrelais.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

30 Парчиња Бело Лепило Куки Круг Плоштадот Цвет Комунални Куки Виси на Ѕидот Куки Пластични Куки Таванот и Ѕидот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

30 Парчиња Бело Лепило Куки Круг Плоштадот Цвет Комунални Куки Виси на Ѕидот Куки Пластични Куки Таванот и Ѕидот

【Пакет вклучуваат】ќе добиете 30 парчиња бела таваница куки, доволно за вашата дневна виси барања 【Сигу

DEN 239.76
NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12